Lõpuks ometi esmaspäev!

Raamatu informatsioon

Lõpuks ometi esmaspäev!
10 nõuannet argipäevast lugu pidamiseks ning seatud eesmärkide saavutamiseks

Autorid: Petter A. Stordalen ja Ole-Martin Ihle
Tõlkinud: Tiina Axelsen
Toimetanud Lea Jürgenstein
Kõva köide, 145 x 215 
Sinisukk, 196 lk
ISBN 978-9949-08-122-6, EAN 9789949081226

Mis on kõige olulisem? Kas see, mida sa ise soovid või see, mida teised sinu eest otsustavad? Kas sa oled suhtes, mis ei tee sind õnnelikuks? Töötad ametialal, mis sulle tegelikult rõõmu ei valmista? Mõnikord peab julgema öelda ei. Olgu siis ümbritsevatele või oma ülemusele. Peab olema julgust dirigeerida omaenese elu.

Petter A. Stordalen tegi kuueteisttunniseid tööpäevi, reisis palju ning magas vähe. Tema abielu oli karile jooksmas ning ületöötamine mõjus kõigele ja kõigile halvasti. Midagi tuli muuta.

Ühel päeval ostis Petter endale väikese märkmiku, mille esimesele leheküljele kirjutas suurte tähtedega: ÕVS – Õige Vaimne Suhtumine. Järgnevatel nädalatel kirjutas ta enda jaoks üles väikesed nõuanded, mis aitaksid tal luua sellise argipäeva, nagu ta endale tegelikult soovis. Need märkmed muutsid tema elu.

„Lõpuks ometi esmaspäev“ tutvustab kümmet pealtnäha ebatavalist, ent toimivat reeglit, mis aitavad igast nädalapäevast rõõmu tunda ning saavutada sealjuures kõik endale seatud eesmärgid. Õpi ise valikuid tegema, ära sihi täiuslikkust, ole naiivne, ära aja unistusi taga, pea lugu argipäevahetkedest, loe vähem ajalehti, ole rumal, kasuta maailma oma hüvanguks, arenda tahtejõudu ja ära unusta oma teekonnale tagasi vaadata.

 

 

Telli raamat! Apollo

Telli raamat! Rahva Raamat