Sihtmärk

Raamatu informatsioon
Sarjast „Krimi“
Autor: David Baldacci
Tõlkinud: Matti Piirimaa
Toimetanud: Keit Lipp
Kõva köide, 145 x 215 mm
Sinisukk, 488 lk
ISBN 978-9949-34-300-3, EAN 9789949343003

  
Ameerika Ühendriikide president teab, et kavandatav missioon on ohtlik ja ülimalt riskantne, kuid õnnestumise korral avaneb võimalus kõrvaldada üleilmne oht. Ebaõnnestumise puhul on aga karta ametist tagandamist ja riigil tuleb silmitsi seista senisest veelgi suuremate probleemidega. Seega kutsub president appi meeskonna, kes suudab täita ka võimatuna näivat ülesannet: Will Robie ja tema partneri Jessica Reeli.
Koos tegutsedes on Robie ja Reel võitmatu palgamõrvarite paar. Siiski leidub võimukandjaid, kes neid ei usalda, kaheldes, kas partnerid saavad missiooniga hakkama. Nad teevad kõik selleks, et agendid täidaksid ülesande oma elu hinnaga.
Missiooniks valmistumist ohustab Reeli isikliku eluga seotud probleem, mis toob ammused vaenlased tema lävele, äratab ellu kunagised viirastused ning seab surmaohtu tema lähedased. Pealegi tuleb Robie’l ja Reelil kohtuda uue vaenlasega: tundmatu ja oskusliku palgamõrvariga; naisega, keda kogu elu on õpetatud tapma ning kelle sihtmärkide loetelusse kuuluvad ka Will Robie ja Jessica Reel.