Tervendavad kristallid

Raamatu informatsioon

Tervendavad kristallid
Teejuht emotsionaalse ja füüsilise tasakaaluni


Autor: Jennie Harding
Tõlkinud: Piret Orav
Toimetanud: Mari Kolk
Kõva köide, 170 x 170 x 40 mm, 308 g
Sinisukk, 80 lk
ISBN 978-9949-34-447-5, EAN 9789949344475

 

 

Kristallid on inimesi paelunud juba tuhandeid aastaid. Ammustest aegadest peale on neid kasutatud ehetes, nendega on kaunistatud relvi ja kilpe ning kroone. Peale selle on täheldatud ka kristallide tervendavat toimet.

Lisaks kristalle tutvustavale raamatule kuulub komplekti seitse tervendavat kristalli, mida saab kasutada erinevate probleemide korral. Põhjus, miks tervendavaid kive on seitse, peitub selles, et kehas on sama palju tšakraid, mis on kristalliteraapia juures väga tähtsad. Kristalliteraapia kujutab endast kristallide kasutamist abivahendina, tasakaalustamaks inimeses neid tahke, mis tunduvad olevat tasakaalust väljas: võib-olla on sinu meel lõdvestumiseks liialt hõivatud, võib-olla tunned kurbust või on sinu keha väsinud. Teatud kristall, asetatuna kehal kindlale kohale, võib tasakaalutust korrigeerida, nii et tunned end kosunu ja taastununa. Kui kasutad kristalle regulaarselt, siis tajud, kuidas Maa tervendav jõud sind toetab.

 

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht. Enne kasutamist loputage kristalle vees.

 

 

Telli raamat! Apollo

Telli raamat! Rahva Raamat